صفحه اصلي ثبت نام تبليغات تماس با ما
صفحه اصلي ثبت نام تبليغات درباره ما تماس باما
تبلیغات
تاريخ : سه شنبه 7 آذر 1396 نويسنده : مینا

خیلی از افراد طراحی سایت انجام میدن، cms های آماده خیلی کارو راحت کرده. افرادی هستند که این کار را در منزل انجام میدن و طراحی سایت شرکتی رو برای خودشون یه حرفه قرار دادن و فکر می کنند که چون یه cms با قالب آماده بالا آوردن باید یه هزینه کمی دریافت کنند و این هزینه همش سوده و مشتری هم خیلی خوشحال میشه از این موضع که هزینه زیادی صرف نکرده، ولی از طرفی ازین موضوع غافل شده که آیا وب سایت کارایی لازمو داره؟ آیا وب سایت به صورت تخصصی متانسب با کارش طراحی شده؟ آیا بازدید کننده رو جذب میکنه؟ و آیا... .

جالب اینکه در خیلی از زمانها، انتخاب نادرست طراح باعث میشه که مشتری به هدف اولیه خودش نرسه، چرا؟ چون مشتری یک ایده و یک طراحی در ذهن خودش داره که اگه طراح سایت نتونه اون طرح و ایده را پردازش کنه اونو دچار مشکل کرده در نتیجه به یه مشتری ناراضی تبدیل میشه.

در طراحی سایت بحث پشتیبانی سایت خیلی مهمه که متاسفانه خیلی ها فکر می کنن که وقتی بعد از یک مدت زمان یک هفته یا یک ماه یا دو ماه، سایت خودشون رو تحویل میگیرن کار تمام شده ولی نه، ما اعتقاد داریم که تازه کار شروع میشه! مخصوصا پشتیبانی وب سایت که دربخشهای بعدی در مورد پشتیبانی وب سایت مفصل صحبت می کنیم.

اما الان گریزی بزنیم به این مطلب که طراحی که مثلا مبلغ محدودی به عنوان طراحی میگیره هیچ وقت نمی تونه یک سال پشتیبانی کامل به مشتری بده در صورتی که هر لحظه یک وب سایت میتونه زندگی اون شخص را متحول کنه، حالا شما تصور کنید وب سایت به مشکل فنی برخورده و طراح نتونه پشتیبانی بده! البته از یه نظر این دلیل نمیشه طراحی که مبلغ بالایی میگیره یه طراحه خوبه.

در آخر امیدواریم پویا وب پرداز انتخاب نهایی شما عزیزان باشد.

بازديد: 2
ادامه مطلب
[ امتیاز : ] نظر شما :
تبلیغات
صفحه ها