close
کوتاه کننده لینک
اطلاعیه

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 3
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 3
 • بازدید این ماه 4
 • بازدید این سال 229
 • بازدید کل 382
 • تعداد مطالب سایت 27
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


بالابردن ترافیک وب سایت گرچه مسئله مهمی است اما کافی نیست، بلکه مسئله بالا بردن بازدید طراحی سایت در تهران به صورت هدفمند است. مشتریان شما چه کسانی هستند وچه کسانی از سایت شما بازدید می کنند؟ مخاطبان مورد نظر ما، مشتریان هستند نه بازدید کنندگان! هر بازدید کننده یک مشتری بالقوه نیست. در این مقاله چگونگی دریافت ترافیک هدفمند از سایت گوگل را خواهید دید.

چرا افزایش بازدید سایت از گوگل اینقدر اهمیت دارد؟


گوگل منبع اصلی تبلیغات برای رشد هر نوع کسب و کار آنلاین است. نود درصد از کاربران اینترنت در سراسر جهان از گوگل به عنوان موتور جستجوی خود استفاده می کنند. این موتور جستجو میتواند میلیون ها نتیجه را در کمتر از نیم ثانیه فراهم کند و علاوه بر آن، ابزارهای زیادی برای استفاده های مختلف (اسناد گوگل(Drive)، تقویم(Calender)، عکس(Photos)، نقشه ها (Maps)و ...) در اختیار دارد که آن را تبدیل به محبوب ترین موتور جستجو کرده است. هدف همه ما این است که وب سایت خود را در ابتدای لیست نتایج جستجوی گوگل بیابیم که قطعا منجر به بالا رفتن بازدید سایت خواهد شد.

افزایش بازدید سایت به کمک گوگل


افزایش بازدید به کمک گوگل، علاوه بر اینکه کم هزینه ترین روش در مورد جذب بازدیدکننده است (به نسبت تبلیغات در سایت های مختلف و روش های مختلف بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ) بازدیدکننده هدفمند را به سمت سایت شما هدایت می کند.

چگونه می توان ترافیک وب سایت را در گوگل کسب کرد؟


این سوال اغلب در بسیاری از انجمن ها مطرح می شود. صادقانه باید اعتراف کرد که هیچ کس نمی خواهد این راز را فاش کند که چگونه ترافیک را دریافت می کند، زیرا در این صورت ممکن است رقبای بسیاری در کسب و کار خود بیابد! اما با کمی جستجو در صفحاتی که رتبه بالایی در گوگل دارند می توان به سادگی ایده هایی در این زمینه پیدا کرد. در این مقاله چند روش اساسی و ساده را برای بالا بردن بازدید سایت مرور میکنیم:

1) کلید واژه ها


اطمینان حاصل کنید که عنوان صفحه و توضیحات حداقل یک بار به کلمه کلیدی مورد نظر شما، اشاره کرده باشند. گوگل تنها با استفاده از کلمات کلیدی می تواند به درستی محتوای صفحه شما را درک کند. کلمات کلیدی در وب سایت شما، کلماتی هستند که کسب و کارتان را توصیف می کنند.

بنابراین در استفاده از کلمات کلیدی بسیار دقت کنید. سعی کنید کلماتی که عموما توسط مشتریان جستجو می شوند را پیدا کرده و از آنها استفاده کنید. اگر نمی توانید آنچه را مخاطبان هدف جستجو می کنند، بیابید از کلمات پیشنهادی گوگل استفاده کنید و آنها را به عنوان کلید واژه به کار برید. در به کار بردن کلمات کلیدی، سعی کنید کلمات را تا جایی که می توانید دقیق کنید. به عنوان مثال اگر کلمه کلیدی مورد نظر شما کفش باشد، انتخاب "کفش" به عنوان کلید واژه، تأثیر چندانی در بالا آمدن در جستجوی گوگل ندارد اما اگر کمی جزئیات به آن اضافه کنیم و "کفش قرمز" را به عنوان کلید واژه انتخاب کنیم، کارآیی بیشتری دارد و حالا با اضافه کردن مارک کفش می توانیم تمام توجه گوگل را به خود جلب کنیم " کفش نایک قرمز" کلید واژه ای است که مستقیما مخاطبان هدف را به طراحی سایت در تهران ما هدایت می کند و بازدید سایت را بالا می برد.

می توانید از سایت SERPs.com برای ارزیابی رتبه خود استفاده کنید. کلمه کلیدی آدرس سایت خود را وارد کنید و رتبه روزانه خود را ببینید.

[ امتیاز : 3 ]
برچسب ها